TVOŘÍME Z FOTEK A MALEB
Tento typ oznámení si z části nebo úplně celé namalujete a my Vám je doplníme textem a vytiskneme. Je možné použít i nápadité fotografie. Jsme schopni doplnit text do fotografií, potisknout částí kresby obálku nebo udělat koláž. Vše lze doplnit laserovým výřezem. Je to o fantazii a hravosti.
TVOŘÍME NA ZAKÁZKU
Tento typ oznámení celé tvoříme na základě Vašeho přání. Základním zadáním může být například "svatební kytička z pivoněk".
Podle zaměření svatby a Vašich preferencí Vám vytvoříme svatební monogram, který se zobrazuje ve všech svatebních ozdobách a prezentacích.
Součástí tvorby na zakázku může být i uvítací stojan, zasedací pořádek, jmenovky, menu, razítko se jmény, monogramy a datumem svatby, poděkování rodičům ... a jiné tiskoviny, které si spolu vymyslíme.
KLASICKÁ KATALOGOVÁ
Výběr oznámení je na základě standardního katalogu. Kromě typu a barvy písma nemáte možnost změn. Spolupracuji s firmou GoldPress.cz. Můžete si i na jejich stránkách vybrat oznámení a já vám je objednám a opatřím tiskem. Výhodná možnost odpočtu DPH.
Svatební oznámení
3
Svatební oznámení
1
Svatební oznámení
2
Email Phone

klikněte zde, a prohlédněte si některá GRAVÍROVANÁ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Svatební oznámení

Futura - grafika, tisk, laser

Grafika a tisk Jana Zikmundová Mladá Boleslav
OZNÁMENÍ SLADĚNÁ DO SVATEBNÍCH BAREV. VAŠE BAREVNÉ PORTFOLIO VÁM NA POŽÁDÁNÍ VYTVOŘÍM.