Tvoříme firemní loga pro jejich další použití v propagaci firmy. Vytvoříme logotyp, převedeme stávající rastrová loga do křivek. Níže uvádíme některá loga, která jsme zpracovali.
Zde Vám mohu ukázat příběh vzniku loga pro korálek Wibeduo. Základním zadáním zde bylo využití tvaru korálku a jeho názvu. Když začnu tvořit logo, mám nepřeberné množství možností, kterou cestou se dám a v jakém duchu styl loga bude. A já vám nyní povím, čím se mohu inspirovat při tvorbě loga. Korálky mají různé barvy, a různé povrchy. Matné i lesklé.
iTPP JMPartners Amáta ZIKMUND Dotekem rozkvétat Real Mark CZ Topcontent Clean best Lekon Zikmund electronics
... a protože jsem logo tvořila v roce 2018, v době výročí 100 let založení samostatného Československa, měl první návrh barvy trikolory s perlou uprostřed jako symbolem čistoty a nového začátku v němž se zrcadlí W.
Fialová je kombinací "teplé červené" a "studené modré". Stojí tedy v pomyslné energetické rovnováze, stejně jako 50% šedá. Noblesní "W" mu dodává lehkou pohádkovou atmosféru stylu ... Bylo, nebylo za devatero horami žil kouzelník W...
Jsme-li u pohádek, tak si představte co se stane, když vše visí "na vlásku". Ostatně každý korálek je nakonec navlečen na vlásek či nitku.
Wibeduo Wibeduo2 Wibeduo3 Wibeduo5
Něco ze světa dospěláckých příběhů. Tak to dopadne, když se u tvorby dívám na televizi. Běžel film ve které se Uma Thurmen mstí ve filmu Kill Bill. Docela už maličko děsivé. Nevím jak by to dopadlo, při pohledu na horor se zombí. :-)
PŘÍBĚH LOGA KORÁLKU
GRAFIKA LOGA
ZPĚT NA ÚVODNÍ STRANU
ZPĚT

Futura Grafika

Na Radouči 1221
(budova SBD vedle hotelu PLAZA)
293 01 Mladá Boleslav
Mobilní telefon: +420 603 279 634
Pevná linka: +420 326 734 448
Email: j.zikmundova@post.cz
maskot fenix

Navštivte nás na Facebooku

Tiskové studio Futura Design Mladá Boleslav
Svatební oznámení "na míru"
Jana Zikmundová - Grafické studio Futura design na Firmy.cz